Hospitalizacja

Zgodnie z celami statutowymi niesiemy pomoc zwierzętom skrzywdzonym lub porzuconym. Ratujemy też te, które uległy wypadkom.

18%Zebraliśmy
nadal brakuje 8146zł
dlaSchroniska.pl

dlaSchroniska.pl to projekt, który długofalowo, bo przez cały rok, wspiera ponad 50 schronisk dla bezdomnych zwierząt i organizacji z całej Polski.

48%Zebraliśmy
nadal brakuje 1033859zł
Patrol Interwencyjny

Zadaniem Patrolu jest interweniowanie w przypadku znęcania się nad zwierzętami lub niewłaściwego i niehumanitarnego ich traktowania.

7%Zebraliśmy
nadal brakuje 9231zł
Kocie Chaty

Pomóż stadom wolno żyjących kotów przetrwać zimę i wesprzyj budowę drewnianych domów, w których zamieszkają potrzebujące zwierzaki.

29%Zebraliśmy
nadal brakuje 10510zł
Kociarnia

Kociarnia będzie pełnić rolę domu tymczasowego, punktu adopcyjnego, azylu dla kotów w tracie leczenia, a także miejsca cyklicznych wydarzeń.

2%Zebraliśmy
nadal brakuje 48645zł
Michalina Zabłocka
Prezes Zarządu

Michalina Zabłocka

Od 2012 roku aktywnie działa na rzecz zwierzaków. Ma alergię na koty, ale wcale się tym nie przejmuje – pod swoim dachem miała już kilkanaście sierściuchów, które potrzebowały domu tymczasowego. W Fundacji kieruje grupą wolontariuszy i dba o dobry humor całego Zespołu. Wspólnie z Piotrem przygotowuje strategie projektów i zajmuje się ich koordynacją. Podejmuje decyzje związane z przyjęciem pod opiekę nowych Podopiecznych i uczestniczy we wszystkich procesach adopcyjnych. Ma kontakt z ponad 60 schroniskami i organizacjami z całej Polski, które uczestniczą w fundacyjnym programie pomocy bezdomnym zwierzętom. Odpowiada za podejmowanie działań interwencyjnych i odbiera telefony... nawet te o 3 nad ranem. Prywatnie opiekuje się adoptowanym psem Marley'em i kotem Leonem.
Piotr Baranowski
Fundator

Piotr Baranowski

Szef wszystkich szefów i mózg operacyjny całej Fundacji. Opracowuje strategie kampanii i realizowanych projektów.
Krzysztof Wojciechowski
Przewodniczący Rady

Krzysztof Wojciechowski

Kochają go wszystkie koty: potrafi oswoić nawet te dzikie. Udziela wywiadów, organizuje eventy i adopcje.