£0.000

Home / FAQ

Masz pytania związane z naszą działalnością?

Sprawdź odpowiedzi na te zadawane najczęściej

Więcej pytań?

Wystarczy, że wypełnisz formularz

Możesz to zrobić na dwa sposoby

• Wpłać dowolną kwotę przez PayPal
  • Wykonaj przelew ze swojego konta bankowego wpisując nasze dane:

Fundacja NaszeZoo.pl
ul. Kopanina 54/56, 60-105 Poznań
BZ WBK 87 1090 1463 0000 0001 3309 2844
Tytuł: DAROWIZNA

Jak najbardziej! Nic nie stoi na przeszkodzie, być przesłał do nas darowiznę z konta zagranicznego.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

• Wpłać dowolną kwotę przez PayPal
  • Wykonaj przelew ze swojego konta bankowego wpisując nasze dane:

Fundacja NaszeZoo.pl
ul. Kopanina 54/56, 60-105 Poznań
IBAN: PL87 1090 1463 0000 0001 3309 2844
SWIFT: WBKPPLPP
Tytuł: DAROWIZNA

Najpierw postaraj się dowiedzieć, kto jest jego opiekunem. Jeśli pies ma chip, zadzwoń po Straż Miejską lub udaj się do kliniki weterynaryjnej, gdzie zapisane w nim dane zostaną odczytane. Jeśli zwierzak nie ma opiekuna, a Ty nie możesz go przygarnąć, skontaktuj się z nami lub udaj się do pobliskiego schroniska.

Reaguj! Jeśli masz pewność, że ktoś krzywdzi zwierzaka, nie odwracaj głowy i pamiętaj, że jego los jest w Twoich rękach. Zadzwoń po Policję, Straż Miejską lub skontaktuj się z naszą Fundacją. Niehumanitarne traktowanie zwierząt jest karalne.

Bardzo cieszy nas to, że chcesz się zaangażować! Możliwości pomocy jest wiele, ale nie będziemy ukrywać, że bardzo ważne są dla nas darowizny. Jeśli możesz wesprzeć nas wybraną kwotą – będziemy Ci bardzo wdzięczni. To wyłącznie dzięki darczyńcom jesteśmy w stanie prowadzić ogólnopolskie kampanie, które wspierają najbardziej potrzebujące zwierzaki.

Ale to nie wszystko! Możesz także zostać Wolontariuszem.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Jeśli nikt nie odbiera telefonu w wyznaczonym dyżurze oznacza to, że robimy w tej chwili coś bardzo ważnego, np. jesteśmy na interwencji. Napisz e-mail lub wiadomość SMS – na pewno ktoś skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

To super, bardzo nam miło! W zakładce Wolontariat wyjaśniliśmy wszystkie kwestie związane z działalnością w Fundacji. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami, na pewno odpowiemy. A już teraz nie możemy doczekać się współpracy! :-)

Ze względu na charakter prowadzonych działań do Fundacji przyjmujemy wyłącznie osoby pełnoletnie.

Pewnie! Przejdź do zakładki Jak nam pomóc – tam znajdziesz więcej informacji.

Jeśli widzisz, że ktoś znęca się nad zwierzakiem, traktuje go nieodpowiednio lub grozi mu jakaś krzywda – zgłoś całą sytuację do nas wypełniając formularz w zakładce Pomoc. Pamiętaj o tym, by mieć dowody: jeśli widzisz, że ktoś wyrzuca psa z samochodu – zapamiętaj rejestrację, zrób zdjęcia, zbierz nazwiska świadków. To samo w innych przypadkach.

Nie czekaj! Reaguj! Los tego konkretnego czworonoga leży w Twoich rękach!

To świetna wiadomość! Napisz do nas na fundacja@naszezoo.pl ! :-)

Nawet nie wiesz, jak nas to cieszy! Dzięki takim osobom, jak Ty, jesteśmy w stanie przyjmować pod opiekę zwierzaki, które znalazły się w fatalnej sytuacji i nierzadko ratujemy im życie. Przygarniając czworonoga pod swój dach zostajesz jego Bohaterem. Aby stworzyć dom tymczasowy, napisz na fundacja@naszezoo.pl, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zajrzyj na naszą podstronę: Opieka tymczasowa.