Michalina Zabłocka

Prezes Zarządu

Od 2012 roku aktywnie działa na rzecz zwierzaków. Ma alergię na koty, ale wcale się tym nie przejmuje – pod swoim dachem miała już kilkanaście sierściuchów, które potrzebowały domu tymczasowego. W Fundacji kieruje grupą wolontariuszy i dba o dobry humor całego Zespołu. Wspólnie z Piotrem przygotowuje strategie projektów i zajmuje się ich koordynacją. Podejmuje decyzje związane z przyjęciem pod opiekę nowych Podopiecznych i uczestniczy we wszystkich procesach adopcyjnych. Ma kontakt z ponad 60 schroniskami i organizacjami z całej Polski, które uczestniczą w fundacyjnym programie pomocy bezdomnym zwierzętom. Odpowiada za podejmowanie działań interwencyjnych i odbiera telefony… nawet te o 3 nad ranem. Prywatnie opiekuje się adoptowanym psem Marley’em i kotem Leonem.