Nastasja Wodniczak

Członkini Rady

Współpracuje z Fundacją od momentu jej powstania i wspiera wszystkie działania swoją niesamowitą wiedzą. Z wykształcenia jest technikiem weterynarii, a swoje doświadczenie zdobywała między innymi w poznańskim oddziale Towarzystwa Ochrony Zwierząt, którego była wiceprezesem. Ma ogromną wiedzę z zakresu zdrowia oraz żywienia zwierząt, dlatego w Fundacji odpowiada za wszelkie tematy związane z leczeniem i opieką medyczną. Wykonuje zabiegi, te mniejsze i większe, a także dba o to, by wszyscy futrzani Podopieczni czuli się komfortowo: liczy się dla niej nie tylko zdrowie fizyczne, ale także psychiczne. Właśnie dlatego koty, które mamy pod opieką, rzadko chorują i nie mają problemów behawioralnych. Oprócz tego pilnuje właściwych terminów szczepień, odrobaczeń i wszelkich zaplanowanych zabiegów. Prowadzi dokumentację medyczną oraz edukuje przyszłych Opiekunów z zakresu prawidłowej opieki. Prowadzi warsztaty w szkołach i na eventach, przekazując wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy zwierzętom. Z ramienia Fundacji udziela także wywiadów: niestraszne są jej audycje w radio, czy nagrania w TV. W swoim domu ma dwa psy, dwa koty oraz szczurzycę. Stado planuje jednak znacznie powiększyć, gdyż jej marzeniem jest prowadzenie prywatnego przytuliska dla tych zwierząt, którym nikt inny nie dał szansy.