Paulina Kaczor

Przewodnicząca Rady

Formalnie do Fundacji dołączyła w roku 2018, ale działa już na tej „arenie” od 6 lat. Jej historia pomocy bezdomnym zwierzętom rozpoczęła się od kotki Figi, która była sparaliżowana. Od tamtej pory pomaga kotom „po przejściach”, których nie chce przyjąć dosłownie nikt. Postrzelone z wiatrówki, potrącone przez samochód, nieuleczalnie chore – takim kotom pomaga najczęściej. Trafiają do niej nie tylko z Poznania, ale z całej Polski, a nawet Ukrainy. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i przypadków, o które nie chciałaby walczyć. Nigdy się nie poddaje i nie odmawia pomocy. W naszej Fundacji zajmuje się bezpośrednią opieką nad kotami najbardziej wymagającymi – wizyty u lekarzy weterynarii, podawanie leków, kroplówek, karmienie, oswajanie i mizianie to aktywności, które nie są jej straszne. Oprócz tego pracuje w Sklepie NaszeZoo.pl jako Kierownik Działu Obsługi Klienta. Dzięki temu ma ogromną wiedzę z zakresu żywienia czworonogów, ich wychowania i tresury. Z wykształcenia jest technikiem weterynarii, a w ramach hobby zajmuje się pokazami psów na wystawach psów rasowych. Jest szalenie zakochana w wilkach – ma nawet jednego w domu. Wilko-pies o imieniu Dalia to Saarlooswolfhond i mieszka razem z kotami: uratowaną, niepełnosprawną Aurorką oraz całkowicie zdrową Catriną.