£0.000

Zaangażuj się

Home / Zaangażuj się

Dołącz do zespołu

Zostań wolontariuszem – REKRUTACJA TRWA!

Kochasz zwierzęta i masz trochę wolnego czasu? Dołącz do naszego zespołu i twórz Fundację razem z nami! Będziesz miał szansę zdziałać wiele dobrego dla czworonogów i przyczynisz się do poprawy ich losu, ale to nie wszystko. Zdobędziesz też doświadczenie w pracy przy projektach marketingowych i poznasz sympatycznych, otwartych ludzi. Sam określisz, czym chcesz się zajmować – wszystko zależy od tego, w czym czujesz się najlepiej.

Możliwości jest wiele: możesz być redaktorem bloga, udzielać wywiadów w imieniu Fundacji, tworzyć z nami kolejne kampanie, dołączyć do naszego Patrolu Interwencyjnego, zostać fotografem, fundraiserem albo opiekunem tymczasowym, pomagać nam tworzyć grafiki, organizować i brać udział w eventach… Masz jeszcze inny pomysł? Nie czekaj, zacznij z nami działać!

Z uwagi na charakter działań, przyjmujemy wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zostań Koordynatorem Grupy Wolontariackiej!

Korzyści dla Ciebie:

• praca w prężnie działającej organizacji
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • praca z doświadczoną i gotową do pomocy ekipą
  • formalności: referencje, umowa wolontariacka, możliwość odbywania praktyk studenckich lub bezpłatnego stażu
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe

Twoje obowiązki:

• prowadzenie spotkań i naboru wolontariuszy
  • delegacja zadań
  • nadzorowanie pracy wolontariuszy i dbanie o ich rozwój
  • dbanie o dobre relacje w grupie oraz twórczą atmosferę pracy
  • ewaluacja pracy wolontariuszy

Praca jest dla Ciebie, jeśli:

• jesteś komunikatywny
  • uwielbiasz kontakt z ludźmi
  • nie boisz się wykonywać telefonów
  • potrafisz wymagać od innych, ale także od siebie
  • jesteś odpowiedzialny

Masz minutę?

Polub Fundację na Facebooku
– dzięki temu jako pierwszy dowiesz się o naszych aktualnych działaniach i kampaniach

Masz godzinę?

Dołącz do zespołu naszych wolontariuszy
– bierz udział w eventach i pomagaj nam zbierać fundusze na projekty

Masz więcej czasu?

Zostań Tymczasowym Opiekunem
– przyjmij pod swój dach potrzebującego czworonoga do momentu adopcji

Opieka
Piotr Baranowski

Fundator
Szef wszystkich szefów i mózg operacyjny całej Fundacji. Opracowuje strategie kampanii i realizowanych projektów.
Krzysztof Wojciechowski

Przewodniczący Rady
Kochają go wszystkie koty: potrafi oswoić nawet te dzikie. Udziela wywiadów, organizuje eventy i adopcje.
Nastasja Wodniczak

Członkini Rady
Zajmuje się leczeniem i profesjonalną opieką medyczną wszystkich Podopiecznych zwierząt. Ma ogromną wiedzę.
Radosław Włoczewski

Członek Rady
Zawsze uśmiechnięty, pilnuje, by w zespole nikt się nie smucił. Dba o finanse i podrzuca świetne pomysły.