£0.000

Home / Zespół

Nasz zespół

To oni wyciągają rękę do potrzebujących zwierzaków

Prezes Zarządu

Michalina Zabłocka

Od 2012 roku aktywnie działa na rzecz zwierzaków. Ma alergię na koty, ale wcale się tym nie przejmuje – pod swoim dachem miała już kilkanaście sierściuchów, które potrzebowały domu tymczasowego. W Fundacji kieruje grupą wolontariuszy i dba o dobry humor całego zespołu. Wspólnie z Piotrem przygotowuje strategie projektów i zajmuje się ich koordynacją. Ma kontakt z ponad 50 schroniskami i organizacjami z całej Polski, które uczestniczą w fundacyjnym programie pomocy bezdomnym zwierzętom. Prywatnie opiekuje się dwójką adoptowanych myszoskoczków, które swoim aktywnym trybem życia spędzają jej sen z powiek.
Piotr Baranowski

Fundator
Szef wszystkich szefów i mózg operacyjny całej Fundacji. Opracowuje strategie kampanii i realizowanych projektów.
Hubert Bukowski

Przewodniczący Rady
Nie potrafi przejść obojętnie wobec krzywdy zwierząt. Opiekuje się kotem Filemonem i chce adoptować kolejnego.
Radek Włoczewski

Członek Rady
Zawsze uśmiechnięty, pilnuje, by w zespole nikt się nie smucił. Dba o finanse i podrzuca świetne pomysły.
Joanna Soroko

Członek Rady
Kocha zwierzaki pomimo tego, że żadnego nie ma w domu. W naszej Fundacji odpowiada za działania PR-owe i wizerunkowe.

Bierz udział w kampaniach i projektach

Przeczytaj o misji naszej Fundacji i wybranych celach, które chcemy zrealizować

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz aktualne informacje o naszej działalności

Zrób kolejny krok