Działaj

Działaj.

Dołącz do naszego Zespołu i razem
z nami zmieniaj świat bezdomnych
zwierząt w Polsce.

SPRAWDŹ, CO MOŻESZ ZROBIĆ.

Wspólnie
możemy więcej.

Zostań Wolontariuszem

Kochasz zwierzęta i masz trochę wolnego czasu? Dołącz do naszego zespołu i twórz Fundację razem z nami! Będziesz mieć szansę zdziałać wiele dobrego dla czworonogów i przyczynisz się do poprawy ich losu,. Zdobędziesz też doświadczenie w pracy przy projektach marketingowych i poznasz sympatycznych, otwartych ludzi. Sam określisz, czym chcesz się zajmować – wszystko zależy od tego, w czym czujesz się najlepiej.

Zaopiekuj się tymczasowo

Zostając Tymczasowym Opiekunem przygarniasz do siebie zwierzaka, który nie poradziłby sobie sam: jest to pies potrącony przez samochód, przywiązany do drzewa lub odebrany nieodpowiedzialnym opiekunom. Może to być też kociak, który został porzucony lub dorosły kot, który komuś się znudził. Przyjmując jednego z nich do siebie oferujesz mu to, co najważniejsze: opiekę do momentu adopcji, czyli znalezienia odpowiedniego domu stałego.

Zostań Patronem

Dołączając do Grona Patronów, masz realny wpływ na los zwierząt w Polsce. Znajdujesz się w wyjątkowej grupie, która ma wspólny cel: koniec z bezdomnością. By zostań Patronem, ustaw stałą darowiznę na kwotę min. 30 zł.

Możesz nam pomóc na wiele sposobów:

Nie tylko finansowo!

Przekaż 1% swojego podatku: dla Ciebie to drobiazg, a dla zwierzaków szansa na przeżycie
Wesprzyj nas jednorazowo dowolną kwotą bezpośrednio na konto
Wesprzyj zwierzaki bezpośrednio na www.dlaSchroniska.pl i podaruj im prezent
Ustaw darowiznę cykliczną, by wspierać zwierzaki każdego miesiąca
Wspieraj finansowo nasze charytatywne kampanie poprzez platformę Siepomaga
Zostań wolontariuszem i zacznij działać! Twórz z nami kampanie i realizuj projekty
Zrób zakupy online w ponad 500 sklepach poprzez faniMani i wesprzyj nas bezpłatnie
Kupując=pomagasz, bo sklep NaszeZoo.pl przekazuje całkowity zysk na działania fundacji
Zorganizuj zbiórkę karmy lub żwirku w miejscu swojej pracy, szkole czy na uczelni
Zostaw materiały reklamowe w często uczęszczanych miejscach - knajpach, klinikach, uczelniach