Fruzia

Fruzia

Informacje
Wiek
Content
Płeć
Content
Miasto
Content
Zabiegi
Sterylizacja
Content
Szczepienie
Content
Odrobaczenie
Content
Chip
Content

Opis

Jeśli jedliście kiedyś owocową frużelinę, wiecie dobrze, że jest to niezwykle słodka przekąska. Nasza cudna kotka Frużelina, zwana przez nas pieszczotliwie Fruzią, jest jeszcze słodsza! Potrafi tak zaczarować swoimi pięknymi zielonymi oczami, że naprawdę - żadnego cukru, ani ciasta do kawy już nie trzeba.

Fruzia to 3-letnia kotka, która posiada komplet badań medycznych. Jest to kotka, która ceni sobie swoją przestrzeń. Nie dogaduje się z kotami, ani z dziećmi - czuje się przy nich nieswojo i może wdawać się w “kłótnie”. Za to nie przeszkadza jej towarzystwo małych, spokojnych piesków. Na początku może być lekko wycofana, ale kiedy już się otworzy, będzie najlepszą przyjaciółką swojego właściciela lub właścicielki. Potrzebuje tylko własnego kącika pełnego miłości i spokoju.

Adopcja w 3 prostych krokach

Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę przedadopcyjną i udziel odpowiedzi na pytania w niej zawarte

Poznajmy się

Chcemy Cię poznać - umawiamy się w tym celu na miłą, domową wizytę przedadopcyjną

Podpisanie umowy

Po pozytywnej decyzji, podpisujemy umowę i przekazujemy naszego podopiecznego

Nie możesz adoptować zwierzaka, ale chcesz mu pomóc? Zostań Tymczasowym Opiekunem i zaopiekuj się potrzebującym psem lub kotem, do momentu znalezienia mu domu stałego. Całkowity koszt utrzymania czworonoga pokrywamy z budżetu Fundacji, dlatego Ty, jako Opiekun, nie będziesz musiał się już o to martwić. Przyjmując zwierzaka pod swój dach zaoferujesz mu skromny kącik i opiekę, która jest bezcenna. Od nas otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria i karmę, a czworonóg będzie miał zapewnioną opiekę weterynaryjną.