Milton

Odrobaczenie
Chip

Opis

Milton to RARYTAS. Otrzymał miano najukochańszego kota z całego domu. Jego przyszły właściciel lub właścicielka nie zobaczy więc na swoich rękach ani jednej pamiątki po kocich pazurkach. Milton jest bardzo łagodny, a w głowie mu tylko przytulasy - uwielbia być noszony na rękach. W ciele dorosłego już samca kryje się spragniony miłości dzieciak, który doskonale wpasuje się w klimat domowego ciepła. W Fundacji mamy kryzysową sytuację i Milton może niedługo stracić dach nad głową. Dom tymczasowy, który był nam użyczony jako przystanek dla uratowanych kotów, może wkrótce przestać istnieć z przyczyn osobistych, niezależnych od nas. Milton ma ok. 2,5 roku, bardzo lubi dzieci, jest jednak dużym i silnym kotem - trzeba mieć to na uwadze w kontakcie z małymi dziećmi ma komplet badań medycznych, nigdy nie drapie, można z nim robić wszystko - oczywiście, jeśli będzie z tego zadowolony.

Adopcja w 3 prostych krokach

Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę przedadopcyjną i udziel odpowiedzi na pytania w niej zawarte

Poznajmy się

Chcemy Cię poznać - umawiamy się w tym celu na miłą, domową wizytę przedadopcyjną

Podpisanie umowy

Po pozytywnej decyzji, podpisujemy umowę i przekazujemy naszego podopiecznego

Nie możesz adoptować zwierzaka, ale chcesz mu pomóc? Zostań Tymczasowym Opiekunem i zaopiekuj się potrzebującym psem lub kotem, do momentu znalezienia mu domu stałego. Całkowity koszt utrzymania czworonoga pokrywamy z budżetu Fundacji, dlatego Ty, jako Opiekun, nie będziesz musiał się już o to martwić. Przyjmując zwierzaka pod swój dach zaoferujesz mu skromny kącik i opiekę, która jest bezcenna. Od nas otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria i karmę, a czworonóg będzie miał zapewnioną opiekę weterynaryjną.