Milton

Opis

Milton to wulkan energii, wszędzie go pełno i każdego gościa wita od samego progu! 🎲 Uwielbia wszelkiego rodzaju zabawki: piłki, piórka, wędki. Kocha zarówno duże, jak i małe istoty dwunożne. Jego ulubioną rozrywką jest zdobywanie grzbietów gości Kłaczkowo Fundacji NaszeZoo.pl. Przy jedzeniu nie grymasi. Bywa namolny, ale i tak wszyscy się nim zachwycają. Jak tu nie kochać takiego łobuza? 💗

Adopcja w 3 prostych krokach

Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę przedadopcyjną i udziel odpowiedzi na pytania w niej zawarte

Poznajmy się

Chcemy Cię poznać - umawiamy się w tym celu na miłą, domową wizytę przedadopcyjną

Podpisanie umowy

Po pozytywnej decyzji, podpisujemy umowę i przekazujemy naszego podopiecznego

Nie możesz adoptować zwierzaka, ale chcesz mu pomóc? Zostań Tymczasowym Opiekunem i zaopiekuj się potrzebującym psem lub kotem, do momentu znalezienia mu domu stałego. Całkowity koszt utrzymania czworonoga pokrywamy z budżetu Fundacji, dlatego Ty, jako Opiekun, nie będziesz musiał się już o to martwić. Przyjmując zwierzaka pod swój dach zaoferujesz mu skromny kącik i opiekę, która jest bezcenna. Od nas otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria i karmę, a czworonóg będzie miał zapewnioną opiekę weterynaryjną.