Kociarnia Kłaczkowo

Kłaczkowo - nasza kociarnia

ul. Swoboda 43, Poznań

Kłaczkowo to najbardziej kocie miejsce w poznańskiej dzielnicy Grunwald. 

Nad zdrowiem i szczęściem kotów czuwają trzy opiekunki – Kinga, Paula i Kasia oraz nasi wolontariusze i wolontariuszki. W Kłaczkowie można spotkać przeróżne kocie charaktery 
i poznać świat zwierzaków od środka. Uważaj – odwiedzenie Kłaczkowa grozi zakochaniem się w jednym z kotów i chęcią natychmiastowego powrotu 🙂

Misja

Kłaczkowo to miejsce tymczasowe dla podopiecznych Fundacji NaszeZoo.pl — zwierząt bezdomnych, wymagających leczenia, socjalizacji, sterylizacji, które ma na celu poprawę ich zdrowia, życia i znalezienie im nowego domu. 
Zwierzęta tu przebywające są w pełni diagnozowane i leczone, mają zapewnioną odpowiednią opiekę, żywienie oraz pracę behawioralną.

Cele

Celem Kłaczkowa jest zapewnienie azylu potrzebującym kotom, zadbanie o nie, a następnie znalezienie im nowego miejsca zamieszkania w okresie maksimum roku od przyjęcia do organizacji.

Działaj razem z nami!

Kochasz koty i chcesz pomagać bezdomnym zwierzakom? 


Szukamy chętnych do pomocy w dyżurach w Kłaczkowie. Nie trzeba nic umieć – wszystko wytłumaczymy i pokażemy, potrzebna jest tylko miłość do kotów.

👉 Twoje zadania w kocim domu: karmienie, sprzątanie kuwet, zabawa i mizianie kotów. 
👉 Ile czasu trzeba poświęcić? Potrzebujemy kogoś na jeden, wybrany dzień w tygodniu, dyżur trwa około 3h.

👉 Co zyskasz? 
  • ✔️możliwość poznania różnych kocich charakterów
  • ✔️wdzięczność zwierzęcych podopiecznych
  • ✔️satysfakcję z działania
  • ✔️zaświadczenie o wolontariacie

Relacje z kociego życia zza kulis:

Chcesz nas odwiedzić? W dni robocze można do nas wpaść w godzinach 14:00-16:00. Jeśli chcesz się umówić na inny termin - skontaktuj się z nami mailowo.

ul. Swoboda 43, 60-389 Poznań