Dołącz.

świat bezdomnych zwierząt.

DZIAŁAJ Z NAMI!

Zostań naszym Partnerem

Prowadzisz firmę lub jesteś jej przedstawicielem? Skontaktuj się z nami, by omówić formy współpracy. Możliwości jest wiele: możesz ustawić skarbonkę, przekazać usługi i produkty na charytatywne aukcje bądź zaangażować swoich pracowników w wolontariat!

Razem możemy więcej, niż Ci się wydaje!

DLA CIEBIE

to bezpośrednie zaangażowanie w największe w Polsce kampanie walki ze zwierzęcą bezdomnością, a także jasny sygnał o tym, że Twoja firma jest odpowiedzialnym biznesem, który realizuje ważne cele społeczne.

DLA PRACOWNIKA

to efektywna pomoc i satysfakcja płynąca z robienia rzeczy pożytecznych i ważnych. To także budowanie więzi z firmą, współpracownikami oraz nowe doświadczenia.

DLA NAS

systematyczne wsparcie to lepsze planowanie przyszłości naszych działań i realna zmiana świata. To także poczucie ważności celu i wdzięczność za powierzone zaufanie.

MOŻESZ POMÓC NA WIELE SPOSOBÓW:

nie tylko finansowo!

Wesprzyj nas jednorazowo dowolną kwotą bezpośrednio na konto

Część dochodu

Każdego miesiąca przeznaczaj dla fundacji dowolny procent dochodów ze swojego biznesu.

PayRoll

Za zgodą Twoich pracowników przekazuj groszowe końcówki ich wynagrodzenia.

Skarbonka

Umieść w widocznym miejscu naszą skarbonkę, umożliwiając swoim klientom przekazanie darowizny.

Benefit

Zorganizuj w swoim lokalu jednorazowe wydarzenie benefitowe na rzecz naszych podopiecznych.

Wolontariat biznesowy

Zaangażuj swoich pracowników do zrobienia czegoś dobrego.

Aukcja

Przekaż swój produkt lub usługę na nasze aukcje charytatywne i zyskaj nowych klientów.

Patronite

Zostań naszym Patronem i wspieraj nas każdego miesiąca. To bardzo ważne.

Wsparcie kampanii

Wybierz kampanię, która jest Ci bliska i zostań oficjalnym Patrnerem biznesowym,.

1% podatku

Przekaż 1% podatku ze swojej działalności i podaj informację swoim pracownikom: liczy się każda złotówka!

DZIAŁAJ Z NAMI!

Co oferujemy w ramach współpracy?

Forma podziękowania zależy od formy Twojego wsparcia. Wszystko ustalimy na początku naszej współpracy.

Ci, dzięki którym działamy

NaszeZoo.pl

Sklep zoologiczny

Oprócz sprzedaży dedykowanych charytatywnych produktów (m.in. kalendarzy, cegiełek czy naklejek na auto), Sklep przeznacza na działalność naszej fundacji 100% zysku z zakupów.

Grupa płodni.com

agencja marketingowa

Ci wspaniali ludzie wspierają naszą fundację w zakresie działań PR-owych, komunikacyjnych i graficznych: tworzą informacje prasowe czy projekty materiałów reklamowych.  To ogromne wsparcie.

Zaufali nam