Rudolf

Odrobaczenie
Chip

Opis

Najbardziej znany Rudolf to pewien czerwononosy renifer. Może to przez bardzo różowy nosek nasz rudy przystojniak został nazwany Rudolf? A może to dlatego, że ma w sobie podobną magię, która poprawia nastrój? Nasz kociak jest wielkim fanem przytulania i miziania, a co za tym idzie, potrafi swym głośnym, wdzięcznym mruczeniem odgonić stres i zmartwienia. Rudolf to ponad 5-letni kociak z kompletem badań medycznych. Choruje na FIV+ (wirus nabytego niedoboru immunologicznego), dlatego może przebywać jedynie z kotami, które również cierpią na tę przypadłość lub być jedynakiem. Ponadto nasz rudy przystojniak jest bardzo łagodny i nie potrafi się bronić przed innymi kotami, dlatego dobrze by było, aby jego potencjalni towarzysze mieli podobny charakter. Rudolf to kot, który jest bardzo mało wymagający w kwestii opieki. Chyba że chodzi o przytulanie, wtedy im więcej, tym lepiej!

Adopcja w 3 prostych krokach

Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę przedadopcyjną i udziel odpowiedzi na pytania w niej zawarte

Poznajmy się

Chcemy Cię poznać - umawiamy się w tym celu na miłą, domową wizytę przedadopcyjną

Podpisanie umowy

Po pozytywnej decyzji, podpisujemy umowę i przekazujemy naszego podopiecznego

Nie możesz adoptować zwierzaka, ale chcesz mu pomóc? Zostań Tymczasowym Opiekunem i zaopiekuj się potrzebującym psem lub kotem, do momentu znalezienia mu domu stałego. Całkowity koszt utrzymania czworonoga pokrywamy z budżetu Fundacji, dlatego Ty, jako Opiekun, nie będziesz musiał się już o to martwić. Przyjmując zwierzaka pod swój dach zaoferujesz mu skromny kącik i opiekę, która jest bezcenna. Od nas otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria i karmę, a czworonóg będzie miał zapewnioną opiekę weterynaryjną.