Tosia

Opis

Tosia potrzebuje ŚWIADOMEGO DOMU - stałego lub tymczasowego. Jest nieśmiała, ale daje się głaskać i widać, że potrzebuje obecności człowieka. Tosia od jakiegoś czasu choruje: ranka na nosie to nowotwór - rak płaskonabłonkowy, kotka ma też problemy z tarczycą i zapalenie pęcherza (prawdopodobnie na tle stresowym). Ratunkiem dla niej byłby kochający dom tymczasowy - żeby mogła spędzać tam czas w spokoju, przy troskliwym opiekunie i wyleczyć to, co się da.

Adopcja w 3 prostych krokach

Wypełnij ankietę

Wypełnij ankietę przedadopcyjną i udziel odpowiedzi na pytania w niej zawarte

Poznajmy się

Chcemy Cię poznać - umawiamy się w tym celu na miłą, domową wizytę przedadopcyjną

Podpisanie umowy

Po pozytywnej decyzji, podpisujemy umowę i przekazujemy naszego podopiecznego

Nie możesz adoptować zwierzaka, ale chcesz mu pomóc? Zostań Tymczasowym Opiekunem i zaopiekuj się potrzebującym psem lub kotem, do momentu znalezienia mu domu stałego. Całkowity koszt utrzymania czworonoga pokrywamy z budżetu Fundacji, dlatego Ty, jako Opiekun, nie będziesz musiał się już o to martwić. Przyjmując zwierzaka pod swój dach zaoferujesz mu skromny kącik i opiekę, która jest bezcenna. Od nas otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria i karmę, a czworonóg będzie miał zapewnioną opiekę weterynaryjną.