Naspisz do nas

Kontakt

Chcesz adoptować kota? A może znalazłeś bezdomniaka i nie wiesz co dalej? Chcesz wesprzeć działania Fundacji i zastanawiasz się w jaki sposób to zrobić? A może chcesz zostać wolontariuszem? Napisz do nas! Skorzystaj z formularza kontaktu lub skontaktuj się z nami poprzez social media.

Pamiętaj - jesteśmy organizacją non-profit. Nasi wolontariusze poświęcają swój wolny czas, aby działać dla Fundacji. Ponieważ nie zawsze wystarcza nam czasu na wszystko co ważne, może się zdarzyć że czas odpowiedzi na Twoje pytanie się wydłuży. Nie martw się! Na pewno się z Tobą skontaktujemy!

Gdzie nas znajdziesz?

Kłaczkowo - to tutaj!

Stworzone przez nas kocie przytulisko Kłaczkowo mieści się na ulicy Swoboda 43 w Poznaniu. 

Chcesz nas odwiedzić? Umów się na spotkanie!

Mimo, iż uwielbiamy gości nie zawsze mamy czas, aby zająć się nimi odpowiednio podczas niezapowiedzianych wizyt. Dlatego jeśli chcesz nas odwiedzić, poznać naszych podopiecznych czy też przynieść dary pamiętaj, aby przedtem się z nami skontaktować. 

Wszyscy pracownicy Fundacji to wolontariusze dlatego Fundacja nie jest czynna całą dobę. Z tego również powodu NIE POSIADAMY NUMERU TELEFONU. Jeśli chcesz się z nami skontaktować skorzystaj z formularza kontaktu, wyślij maila lub napisz na social media. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość tak szybko jak to będzie możliwe.

Scroll to Top